Welkom bij HC Walcheren
header foto header foto header foto header foto
 

Veld 1
Veld 2
Veld 3



Uw bedrijfslogo hier?
Reumazorg Zuid West Nederland
Jumbo Vlissingen - Middelburg
Mail naar: [email protected]

Dit schema loopt van 5-6-2021 t/m 30-6-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:00 - 20:30 MA2-21 Tere van Rooijen Reumazorg ZWN - AB
19:00 - 20:30 MB3-21 Eva Alta Jumbo Veld - CD
19:00 - 20:30 MB4-21 Joyce Saalmink Jumbo Veld - AB
20:00 - 21:30 MA3-21 Tere van Rooijen Reumazorg ZWN - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 JD1-21 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
17:00 - 18:30 MA4-21 Veld 3 - AB
17:00 - 18:30 MC3-21 Anoushka Leijnse
Jasmijn de Ruijter
Jumbo Veld - CD
17:00 - 18:30 MD1-21 Rachel Schoonderwoerd Reumazorg ZWN - CD
17:00 - 18:30 MD2-21 Amy Wilken
Lieke Varenkamp
Jumbo Veld - AB
18:30 - 20:00 JA1-21 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
18:30 - 20:00 MB1-21 Noa Reijnierse Jumbo Veld - AB
18:30 - 20:00 MB2-21 Dirk Jan de Vlieger Jumbo Veld - CD
18:30 - 20:00 MC1-21 Martin Wilken Reumazorg ZWN - CD
18:30 - 20:00 MC2-21 Alisia Windt Veld 3 - CD
19:00 - 20:30 JB1-21 Christine Swanenberg Veld 3 - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
20:00 - 21:30 Dames 3 Ruud Deugd Jumbo Veld
20:00 - 21:30 MA1-21 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 JE6-21 Pieter Ventevogel Reumazorg ZWN - AB
17:00 - 18:00 ME6-21 Pieter Ventevogel Reumazorg ZWN - AB
17:00 - 18:00 ME8-21 Babette Postma
Marenthe Bosker
Jumbo Veld - AB
18:00 - 20:00 Lacrosse Trainingsgroep Veld 3 - AB
18:30 - 20:00 JC1-21 Xander van Kooten Reumazorg ZWN - CD
18:30 - 20:00 MB4-21 Joyce Saalmink Reumazorg ZWN - AB
19:00 - 20:30 MA3-21 Tere van Rooijen Jumbo Veld - AB
19:30 - 21:00 Roosevelt Academy Trainingsgroep Veld 3 - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Reumazorg ZWN
20:00 - 21:30 Heren 1 Xander van Kooten Reumazorg ZWN
20:00 - 21:30 MA2-21 Tere van Rooijen Jumbo Veld - AB
20:00 - 21:30 Trimgroep dames Ruud Deugd Jumbo Veld - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 JD1-21 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
17:00 - 18:30 MA4-21 Noa Reijnierse Veld 3 - AB
17:00 - 18:30 MC3-21 Jasmijn de Ruijter
Anoushka Leijnse
Reumazorg ZWN - CD
17:00 - 18:30 MD1-21 Rachel Schoonderwoerd Jumbo Veld - CD
17:00 - 18:30 MD2-21 Lieke Varenkamp
Esmée Lafort
Jumbo Veld - AB
18:30 - 20:00 JA1-21 Dirk Jan de Vlieger Reumazorg ZWN - CD
18:30 - 20:00 MB1-21 Noa Reijnierse Veld 3 - AB
18:30 - 20:00 MB2-21 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
18:30 - 20:00 MB3-21 Joost van der Werff Veld 3 - CD
18:30 - 20:00 MC1-21 Martin Wilken Jumbo Veld - CD
18:30 - 20:00 MC2-21 Alisia Windt Jumbo Veld - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
20:00 - 21:30 MA1-21 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - CD
20:00 - 21:30 Trimmers Donderdag Jumbo Veld - CD
20:00 - 21:30 Veteranen A Ruud Deugd Jumbo Veld - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 MIXE8-21 Jip Kallemein Jumbo Veld - CD
17:00 - 18:00 MIXF1-21 Lot Kallemein
Rozan Aertssen
Reumazorg ZWN - AB
18:00 - 19:00 G-Hockey Trainingsgroep Reumazorg ZWN - AB
18:30 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep Jumbo Veld - AB
18:30 - 20:00 JB1-21 Nick Kooijman - Bakker Jumbo Veld - CD
18:30 - 20:00 JC1-21 Xander van Kooten Reumazorg ZWN - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Reumazorg ZWN
20:00 - 21:30 Heren 1 Xander van Kooten Reumazorg ZWN
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Trimmers Zaterdagochtend Reumazorg ZWN