Welkom bij HC Walcheren
header foto header foto header foto header foto
 

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Quincy Duit
Trainer Axelle Broodman
Aanvoerder Quincy Duit

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Walcheren D2-O Push D12 9:15
Etten-Leur D6 Rapide D2-O 10:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Etten-Leur D6 19 49 16 1 2
2 Breda D8 20 44 14 2 4
3 Gilze-Rijen D2-O 20 44 14 2 4
4 Shot D7 20 42 13 3 4
5 Were Di D8 20 38 12 2 6
6 Breda D7 20 27 8 3 9
7 Push D12 19 21 6 3 10
8 Walcheren D2-O 19 13 4 1 14
9 Rapide D2-O 19 11 3 5 11
10 Tilburg D10 20 10 2 4 14
11 Push D10 20 8 2 2 16

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
23 jun B.H.V. Push D12 09:15 thuis - Reumazorg Zuid West Nederland Veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Push D12 Push D10 (8-0)final
Etten-Leur D6 Shot D7 (3-2)final
Rapide D2-O Tilburg D10 (2-2)final
Breda D8 Gilze-Rijen D2-O (6-1)scheduled
Breda D7 Walcheren D2-O (2-0)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Gilze-Rijen D2-O Were Di D8 (1-0)final
Push D10 Rapide D2-O (1-4)final
Tilburg D10 Breda D7 (0-4)final
Walcheren D2-O Breda D8 (6-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Breda D7 Push D10 (2-0)final
Rapide D2-O Push D12 (3-3)final
Were Di D8 Walcheren D2-O (4-0)scheduled
Etten-Leur D6 Gilze-Rijen D2-O (6-0)final
Breda D8 Tilburg D10 (10-0)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Tilburg D10 Were Di D8 (0-2)scheduled
Shot D7 Rapide D2-O (4-3)scheduled
Push D10 Breda D8 (0-5)final
Push D12 Breda D7 (5-2)final
Walcheren D2-O Etten-Leur D6 (0-4)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Etten-Leur D6 Tilburg D10 (10-1)final
Gilze-Rijen D2-O Shot D7 (0-1)final
Breda D7 Rapide D2-O (1-1)final
Were Di D8 Push D10 (2-0)final
MAANDAG 2 OKTOBER 2023
Breda D8 Push D12 (1-3)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Push D10 Etten-Leur D6 (1-3)final
Walcheren D2-O Gilze-Rijen D2-O (0-2)final
Shot D7 Breda D7 (3-3)final
Rapide D2-O Breda D8 (5-5)final
Push D12 Were Di D8 (0-2)final
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Shot D7 Push D12 (3-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Etten-Leur D6 Push D12 (6-3)final
Were Di D8 Rapide D2-O (3-1)scheduled
Breda D8 Breda D7 (3-1)final
Gilze-Rijen D2-O Tilburg D10 (3-0)final
Walcheren D2-O Shot D7 (1-6)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Shot D7 Breda D8 (2-0)final
Rapide D2-O Etten-Leur D6 (1-8)final
Tilburg D10 Walcheren D2-O (3-3)scheduled
Breda D7 Were Di D8 (1-2)final
Push D10 Gilze-Rijen D2-O (0-11)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Were Di D8 Breda D8 (1-8)final
Gilze-Rijen D2-O Push D12 (6-0)final
Tilburg D10 Shot D7 (1-6)scheduled
Walcheren D2-O Push D10 (1-2)scheduled
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Were Di D8 Shot D7 (0-1)final
Push D10 Tilburg D10 (3-3)final
Push D12 Walcheren D2-O (2-3)final
Rapide D2-O Gilze-Rijen D2-O (3-3)scheduled
Breda D8 Etten-Leur D6 (4-3)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Etten-Leur D6 Were Di D8 (2-2)scheduled
Gilze-Rijen D2-O Breda D7 (0-2)final
Walcheren D2-O Rapide D2-O (4-2)final
Tilburg D10 Push D12 (4-1)final
Shot D7 Push D10 (4-1)final
ZONDAG 25 FEBRUARI 2024
Etten-Leur D6 Breda D7 (5-3)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Gilze-Rijen D2-O Breda D8 (1-1)scheduled
Tilburg D10 Rapide D2-O (2-0)final
Walcheren D2-O Breda D7 (0-2)final
Shot D7 Etten-Leur D6 (1-4)final
Push D10 Push D12 (2-3)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Push D12 Shot D7 (2-2)scheduled
Rapide D2-O Push D10 (6-0)final
Breda D7 Tilburg D10 (3-0)final
Breda D8 Walcheren D2-O (6-0)scheduled
Were Di D8 Gilze-Rijen D2-O (0-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Push D12 Rapide D2-O (2-0)final
Gilze-Rijen D2-O Etten-Leur D6 (4-3)final
Tilburg D10 Breda D8 (1-9)final
Push D10 Breda D7 (0-4)final
Walcheren D2-O Were Di D8 (0-4)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Were Di D8 Tilburg D10 (5-0)final
Breda D7 Push D12 (2-2)final
Rapide D2-O Shot D7 (3-4)final
Breda D8 Push D10 (5-3)final
VRIJDAG 29 MAART 2024
Etten-Leur D6 Walcheren D2-O (5-1)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Rapide D2-O Breda D7 (1-2)final
Push D12 Breda D8 (0-4)final
Tilburg D10 Etten-Leur D6 (0-10)scheduled
Shot D7 Gilze-Rijen D2-O (0-1)scheduled
Push D10 Were Di D8 (1-5)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Etten-Leur D6 Push D10 (9-0)final
Gilze-Rijen D2-O Walcheren D2-O (6-0)final
Breda D8 Rapide D2-O (1-0)final
Were Di D8 Push D12 (7-3)final
Breda D7 Shot D7 (0-2)final
MAANDAG 15 APRIL 2024
Breda D7 Breda D8 (1-5)scheduled
ZONDAG 21 APRIL 2024
Push D12 Etten-Leur D6 (0-4)scheduled
Rapide D2-O Were Di D8 (1-3)final
Tilburg D10 Gilze-Rijen D2-O (0-7)final
Shot D7 Walcheren D2-O (6-0)final
WOENSDAG 15 MEI 2024
Breda D8 Shot D7 (4-1)scheduled
ZONDAG 26 MEI 2024
Were Di D8 Breda D7 (6-1)final
Gilze-Rijen D2-O Push D10 (2-1)final
Walcheren D2-O Tilburg D10 (5-0)scheduled
ZONDAG 2 JUNI 2024
Breda D8 Were Di D8 (1-0)scheduled
Push D12 Gilze-Rijen D2-O (1-8)final
Breda D7 Etten-Leur D6 (0-10)scheduled
Shot D7 Tilburg D10 (3-0)scheduled
Push D10 Walcheren D2-O (6-0)final
ZONDAG 9 JUNI 2024
Gilze-Rijen D2-O Rapide D2-O (3-1)final
Tilburg D10 Push D10 (3-3)final
Shot D7 Were Di D8 (1-1)scheduled
Etten-Leur D6 Breda D8 (2-0)final
ZONDAG 16 JUNI 2024
Rapide D2-O Walcheren D2-O (3-0)final
Push D10 Shot D7 (0-7)final
Etten-Leur D6 Were Di D8 (4-0)final
Push D12 Tilburg D10 (6-2)final
Breda D7 Gilze-Rijen D2-O (1-9)final
d