Welkom bij HC Walcheren
header foto header foto header foto header foto
 

Veld 1
Veld 2
Veld 3



Uw bedrijfslogo hier?
Reumazorg Zuid West Nederland
Jumbo Vlissingen - Middelburg
Mail naar: [email protected]

Dit schema loopt van 19-2-2024 t/m 16-6-2024
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens O12-1 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
17:00 - 18:30 Meisjes O12-1 Noa Boschloo
Guusje Dekker
Reumazorg ZWN - CD
18:30 - 20:00 Meisjes O14-1 Rachel Schoonderwoerd Reumazorg ZWN - CD
18:30 - 20:00 Meisjes O14-2 Amélie Poulard
Arwen Roelse
Jumbo Veld - AB
18:30 - 20:00 Meisjes O14-3 Esmée Kristelijn Jumbo Veld - CD
18:30 - 20:00 Meisjes O16-3 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 Axelle Broodman Reumazorg ZWN - CD
20:00 - 21:30 Meisjes O18-1 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 Jongens O14-1 Soon ja de Ruijter Reumazorg ZWN - CD
18:30 - 20:00 Jongens O16-1 Duco van Eijkelenburg Jumbo Veld - AB
18:30 - 20:00 Meisjes O16-2 Lana Ruppert Jumbo Veld - CD
18:30 - 20:00 Meisjes O18-2 Anne ten Hove
Maarten Kunst
Reumazorg ZWN - AB
20:00 - 21:30 Dames 3 Tere van Rooijen Reumazorg ZWN - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 Reumazorg ZWN - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 O6 Guppies (Guppies) Rachel Schoonderwoerd Reumazorg ZWN - CD
16:00 - 17:00 O8 Spelgroep (F-spelgroep) Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
17:00 - 18:30 Jongens O10-1 (JE8-1) Anne ten Hove Reumazorg ZWN - C
17:00 - 18:30 Jongens O12-1 Pieter Ventevogel Reumazorg ZWN - AB
17:00 - 18:00 Jongens O8-1 Femke Mors
Luca de Klerk
Veld 3 - D
17:00 - 18:00 Jongens O9-1 (JE 6-1) Ninne Luke
Sophie van Leersum
Veld 3 - C
17:00 - 18:30 Meisjes O10-1 (ME8-1) Luna van der Sluis Reumazorg ZWN - D
17:00 - 18:30 Meisjes O12-1 Noa Boschloo
Guusje Dekker
Jumbo Veld - AB
17:00 - 18:00 Meisjes O8-1 Anne-lynn Ruppert
Fienne van Leersum
Jumbo Veld - D
17:00 - 18:00 Meisjes O8-2 Merel Deijnen
Dewi Mes
Jumbo Veld - C
17:00 - 18:00 Meisjes O9-1 Milou Boer
Milou Labrujère
Veld 3 - A
17:00 - 18:00 Meisjes O9-2 Marieke Van Mackelenbergh Veld 3 - B
18:30 - 20:00 Studenten HZ Trainingsgroep Veld 3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes O14-1 Rachel Schoonderwoerd Reumazorg ZWN - CD
18:30 - 20:00 Meisjes O14-2 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
18:30 - 20:00 Meisjes O14-3 Esmée Kristelijn Veld 3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes O16-1 Amy Wilken Jumbo Veld - AB
18:30 - 20:00 Meisjes O16-3 Anne ten Hove Jumbo Veld - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 Claire Kranendonk Reumazorg ZWN - CD
20:00 - 21:30 Trimgroep dames Ruud Deugd Jumbo Veld - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 Meisjes O16-2 Jasmijn de Ruijter Reumazorg ZWN - CD
18:30 - 20:00 Meisjes O18-2 Anne ten Hove
Maarten Kunst
Reumazorg ZWN - AB
20:00 - 21:30 Dames 3 Xander van Kooten Reumazorg ZWN - AB
20:00 - 21:30 Meisjes O18-1 Reumazorg ZWN - CD
20:00 - 21:30 Trimmers Donderdag Roeland Aerts Jumbo Veld - CD
20:00 - 21:30 Veteranen A Ruud Deugd Jumbo Veld - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens O10-1 (JE8-1) Femke Mors
Steyn Bosker
Reumazorg ZWN - AB
17:00 - 18:30 Meisjes O10-1 (ME8-1) Anna Hermsen
Yara Al-obaydi
Reumazorg ZWN - CD
17:30 - 18:30 Jongens O9-1 (JE 6-1) Ninne Luke
Sophie van Leersum
Jumbo Veld - C
17:30 - 18:30 Meisjes O9-1 Eva Gundlach
Flore Zadeits
Jumbo Veld - A
17:30 - 18:30 Meisjes O9-2 Fienne van Leersum
Milou Labrujère
Jumbo Veld - B
18:00 - 19:30 Jongens O14-1 Soon ja de Ruijter Veld 3 - AB
18:30 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep Jumbo Veld - AB
18:30 - 20:00 Jongens O16-1 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
18:30 - 20:00 Meisjes O16-1 Amy Wilken Reumazorg ZWN - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 Reumazorg ZWN - CD
d