Welkom bij HC Walcheren
header foto header foto header foto header foto header foto
 

Veld 1
Veld 2
Veld 3



Uw bedrijfslogo hier?
Reumazorg Zuid West Nederland
Jumbo Vlissingen - Middelburg
Mail naar: [email protected]

Dit schema loopt van 17-8-2020 t/m 27-11-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Soon ja de Ruijter Reumazorg ZWN - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Jesse Bruyninckx Reumazorg ZWN - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Tere van Rooijen Jumbo Veld - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A3 Soon ja de Ruijter Reumazorg ZWN - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A4 Jesse Bruyninckx Reumazorg ZWN - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Thirza Janse Veld 3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C4 Noa Reijnierse Veld 3 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Rachel Schoonderwoerd Jumbo Veld - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Lieke Varenkamp
Amy Wilken
Jumbo Veld - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Anoushka Leijnse
Sanne Dieleman
Reumazorg ZWN - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
18:30 - 20:00 Jongens B2 Bram Kleine Reumazorg ZWN - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Dirk Jan de Vlieger
Noa Reijnierse
Jumbo Veld - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Soon ja de Ruijter Jumbo Veld - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Zoë Kallemein Veld 3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Alisia Windt Veld 3 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 Soon ja de Ruijter Jumbo Veld - CD
20:00 - 21:30 Dames 3 Ruud Deugd Jumbo Veld - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Bram Kleine Reumazorg ZWN - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 F Spelgroep Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
16:00 - 17:00 Guppies Rachel Schoonderwoerd Reumazorg ZWN - C
17:00 - 18:00 Meisjes E6-1 Jip Kallemein Jumbo Veld - B
17:00 - 18:00 Meisjes E8-1 Babette Postma Jumbo Veld - CD
17:00 - 18:00 Mix E6 Lot Kallemein Jumbo Veld - A
17:00 - 18:00 Mix F1 Pieter Ventevogel Reumazorg ZWN - A
18:30 - 21:30 Keeperstraining Trainingsgroep Jumbo Veld - AB Sophie den Boer
18:30 - 20:00 Jongens C1 Xander van Kooten Reumazorg ZWN - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A3 Soon ja de Ruijter Veld 3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A4 Soon ja de Ruijter Veld 3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Jesse Bruyninckx Reumazorg ZWN - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 Soon ja de Ruijter Reumazorg ZWN - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Tere van Rooijen Reumazorg ZWN - CD
20:00 - 21:30 Trimgroep dames Ruud Deugd Jumbo Veld - CD Ruud Deugd
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Thirza Janse Veld 3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C4 Noa Reijnierse Veld 3 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Rachel Schoonderwoerd Jumbo Veld - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Lieke Varenkamp
Esmée Lafort
Jumbo Veld - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Daimy Zaal Reumazorg ZWN - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Bram Kleine Veld 3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Dirk Jan de Vlieger
Noa Reijnierse
Reumazorg ZWN - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Joost van der Werff Veld 3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Zoë Kallemein Jumbo Veld - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Alisia Windt Jumbo Veld - AB
20:00 - 21:30 Roosevelt Academy Trainingsgroep Veld 3 - D
20:00 - 22:00 Trim Hockey Heren Trainingsgroep Veld 3 - C
20:00 - 21:30 Dames 1 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 Xander van Kooten Veld 3 - AB
20:00 - 21:30 Dames 3 Ruud Deugd Jumbo Veld - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Bram Kleine Reumazorg ZWN - CD
20:00 - 21:30 Veteranen A Ruud Deugd Jumbo Veld - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes E6-1 Jip Kallemein
Paul Constandse
Reumazorg ZWN - B
17:00 - 18:00 Meisjes E8-1 Babette Postma
Marenthe Bosker
Reumazorg ZWN - CD
17:00 - 18:00 Mix E6 Lot Kallemein
Rozan Aertssen
Reumazorg ZWN - A
18:00 - 19:00 G-Hockey Trainingsgroep Jumbo Veld - CD
18:30 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep Jumbo Veld - AB
18:30 - 20:00 Jongens B2 Soon ja de Ruijter Reumazorg ZWN - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Xander van Kooten Reumazorg ZWN - CD
20:00 - 21:30 Heren 1 Soon ja de Ruijter Reumazorg ZWN - AB