Welkom bij HC Walcheren
header foto header foto header foto header foto header foto
 

Veld 1
Veld 2
Veld 3



Uw bedrijfslogo hier?
Reumazorg Zuid West Nederland
Jumbo Vlissingen - Middelburg
Mail naar: [email protected]

Dit schema loopt van 10-2-2020 t/m 30-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens C1 Soon ja de Ruijter Reumazorg ZWN - CD
17:00 - 18:30 Jongens D1 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
17:00 - 18:00 Jongens E8 Job Bozon Jumbo Veld - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Dirk Jan de Vlieger Veld 3 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D2 Sanne Koops
Noa Reijnierse
Veld 3 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B2 Soon ja de Ruijter Reumazorg ZWN - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C4 Job Bozon Jumbo Veld - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B2 Geurt Swanenberg Jumbo Veld - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B5 Noa Reijnierse Veld 3 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Soon ja de Ruijter Reumazorg ZWN - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A3 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Thirza Janse Reumazorg ZWN - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Xander van Kooten Reumazorg ZWN - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Soon ja de Ruijter Veld 3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Bram Kleine Jumbo Veld - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Alisia Windt
Zoë Kallemein
Jumbo Veld - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C3 Thirza Janse Veld 3 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 Joost van der Werff Veld 3
20:00 - 21:30 Dames 3 Ruud Deugd Veld 3
20:00 - 21:30 Heren 1 Soon ja de Ruijter Jumbo Veld - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Bram Kleine Reumazorg ZWN - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 F Spelgroep Lars de Kubber Reumazorg ZWN - A
16:00 - 17:00 Guppies Rachel Schoonderwoerd Reumazorg ZWN - B
17:00 - 18:00 Meisjes E6-1 Amy Wilken Reumazorg ZWN - D
17:00 - 18:00 Meisjes E6-2 Soon ja de Ruijter Veld 3 - B
17:00 - 18:00 Meisjes E8-1 Jurre Hollemans
Pieter van Rijs
Jumbo Veld - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E8-2 Guusje Dekker Jumbo Veld - CD
17:00 - 18:00 Meisjes E8-3 Sebas Korstanje Jumbo Veld - AB
17:00 - 18:00 Mix E6 Noa Reijnierse Veld 3 - C
18:00 - 19:30 Jongens C1 Jens Dingemanse
Lars de Kubber
Reumazorg ZWN - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B5 Soon ja de Ruijter Veld 3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C4 Noa Reijnierse
Axelle Broodman
Reumazorg ZWN - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C5 Jesse Bruyninckx Veld 3 - AB
18:30 - 21:30 Keeperstraining Trainingsgroep Jumbo Veld - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Lieke Varenkamp
Dirk Jan de Vlieger
Jumbo Veld - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A2 Jesse Bruyninckx Reumazorg ZWN - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A3 Tere van Rooijen Reumazorg ZWN - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Soon ja de Ruijter Veld 3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Noa Reijnierse
Sanne Koops
Reumazorg ZWN - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Ghislaine van Smaalen
Danny Van Smaalen
Jumbo Veld - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Thirza Janse Jumbo Veld - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Michel Dekker
Christine Swanenberg
Reumazorg ZWN - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Noa Reijnierse Veld 3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Soon ja de Ruijter Veld 3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Zoë Kallemein
Alisia Windt
Jumbo Veld - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Bram Kleine Jumbo Veld - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 Xander van Kooten Jumbo Veld - CD
20:00 - 21:30 Dames 3 Jumbo Veld - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Bram Kleine Reumazorg ZWN - CD
20:00 - 21:30 Trimmers A Veld 3 - AB
20:00 - 21:30 Trimmers B Veld 3 - CD
20:00 - 21:30 Veteranen A Ruud Deugd Jumbo Veld - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Keeperstraining Trainingsgroep Veld 3 - D Keeperstraining JJ (Steyn/Mac)
17:00 - 18:00 Jongens E8 Soon ja de Ruijter Reumazorg ZWN - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E6-1 Babette Postma
Marenthe Bosker
Veld 3 - A
17:00 - 18:00 Meisjes E6-2 Paul Constandse Veld 3 - B
17:00 - 18:00 Meisjes E8-1 Rozan Aertssen
Jip Kallemein
Jumbo Veld - CD
17:00 - 18:00 Meisjes E8-2 Emma Latuheru
Lot Kallemein
Jumbo Veld - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E8-3 Myrthe Latuheru
Kyra Koenders
Reumazorg ZWN - CD
17:00 - 18:00 Mix E6 Noa Reijnierse Veld 3 - C
18:00 - 19:00 G-Hockey Trainingsgroep Reumazorg ZWN - AB
18:00 - 20:00 Hockey Academy Trainingsgroep Jumbo Veld - CD
18:30 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep Jumbo Veld - AB Alle keepers door Remko.
18:30 - 20:00 Jongens B1 Niels van der Meer Reumazorg ZWN - CD
18:30 - 20:00 Jongens B2 Soon ja de Ruijter Veld 3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C5 Xander van Kooten Veld 3 - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 Soon ja de Ruijter Reumazorg ZWN - AB