Welkom bij HC Walcheren
header foto header foto header foto header foto
 

Veld 1
Veld 2
Veld 3



Uw bedrijfslogo hier?
Reumazorg Zuid West Nederland
Jumbo Vlissingen - Middelburg
Mail naar: [email protected]

Dit schema loopt van 9-8-2021 t/m 4-12-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Rachel Schoonderwoerd Reumazorg ZWN - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A3 Zoë de Bruin Jumbo Veld
18:30 - 20:00 Meisjes A4 Zoë de Bruin Jumbo Veld
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Noa Reijnierse Reumazorg ZWN - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Joyce Saalmink Reumazorg ZWN - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Lieke Varenkamp Jumbo Veld - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Nynke Joossens Jumbo Veld - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D start Britt Dolk Reumazorg ZWN - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Britt Dolk Reumazorg ZWN - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Zoë de Bruin Jumbo Veld - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Caro Schuitema Reumazorg ZWN - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Dirk Jan de Vlieger Jumbo Veld - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Alisia Windt Veld 3 - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 Reumazorg ZWN - CD
20:00 - 21:30 Dames 3 Ruud Deugd Jumbo Veld - AB
20:00 - 21:30 Jongens A1 Dirk Jan de Vlieger Jumbo Veld - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 F Spelgroep Noa Reijnierse Reumazorg ZWN - CD
16:00 - 17:00 Guppies Rachel Schoonderwoerd Reumazorg ZWN - AB
17:00 - 18:00 JE6-1 Arwen Roelse
Femke Mors
Veld 3 - AB
17:00 - 18:00 Jongens F-1 Pieter Ventevogel
Maaike Nieuwenhuis
Jumbo Veld - AB
17:00 - 18:00 ME6-1 Noa Reijnierse Reumazorg ZWN - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Rachel Schoonderwoerd Reumazorg ZWN - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E8-1 Marenthe Bosker
Frederique Vosdingh Bessem
Paul Constandse
Veld 3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes F-1 Pieter Ventevogel
Maaike Nieuwenhuis
David Lambers Heerspink
Jumbo Veld - AB
17:00 - 18:00 Mix-E8 Babette Postma
Fiene Teclegiorgis
Jumbo Veld - CD
18:00 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep Jumbo Veld - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Xander van Kooten Reumazorg ZWN - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Noa Reijnierse Jumbo Veld - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Joyce Saalmink Reumazorg ZWN - AB
19:00 - 20:30 Lacrosse Trainingsgroep Veld 3 - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 Reumazorg ZWN - AB
20:00 - 21:30 Trimgroep dames Ruud Deugd Reumazorg ZWN - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Amy Wilken Jumbo Veld - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Esmée Lafort Jumbo Veld - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D start Job Bozon Veld 3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Lieke Varenkamp
Job Bozon
Reumazorg ZWN - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Amber de Feijter Veld 3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Tere van Rooijen Reumazorg ZWN - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A3 Joost van der Werff Jumbo Veld - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A4 Joost van der Werff Jumbo Veld - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Dirk Jan de Vlieger Veld 3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Alisia Windt Jumbo Veld - AB
20:00 - 21:30 Roosevelt Academy Trainingsgroep Veld 3 - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Lars de Kubber Reumazorg ZWN - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 Xander van Kooten Reumazorg ZWN - CD
20:00 - 21:30 Trimmers Donderdag Jumbo Veld - AB
20:00 - 21:30 Veteranen A Ruud Deugd Jumbo Veld - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 JE6-1 Arwen Roelse
Femke Mors
Reumazorg ZWN - CD
17:00 - 18:00 ME6-1 Fleur de Ruijter
Vita Witlox
Reumazorg ZWN - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E8-1 Marenthe Bosker
Frederique Vosdingh Bessem
Jumbo Veld - CD
17:00 - 18:00 Mix-E8 Babette Postma
Fiene Teclegiorgis
Jumbo Veld - AB
18:00 - 19:00 G-Hockey Zoë Kallemein Reumazorg ZWN - AB
18:30 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep Jumbo Veld - AB Remko van de Velde
18:30 - 20:00 Jongens A1 Nick Kooijman - Bakker Jumbo Veld - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Xander van Kooten Reumazorg ZWN - CD
20:00 - 21:30 Heren 1 Reumazorg ZWN
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Trimmers Zaterdagochtend Reumazorg ZWN