Welkom bij HC Walcheren
header foto header foto header foto header foto header foto
 

Veld 1
Veld 2
Veld 3



Uw bedrijfslogo hier?
Reumazorg Zuid West Nederland
Jumbo Vlissingen - Middelburg
Mail naar: [email protected]

Dit schema loopt van 25-11-2019 t/m 2-2-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Meisjes D1 - Zaal Noa Reijnierse
Sanne Koops
De Kruitmolen
16:45 - 17:45 Meisjes D3 - Zaal Zoë Kallemein Nassaulaan
16:45 - 17:45 Meisjes D4 - Zaal Bram Kleine Nassaulaan
17:45 - 18:45 Meisjes C1 - Zaal Alisia Windt
Zoë Kallemein
Nassaulaan
18:45 - 19:45 Meisjes A1 - Zaal Bram Kleine
Zoë Kallemein
Nassaulaan
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Meisjes C2 - Zaal Kjeld Crucq De Kruitmolen
16:30 - 18:00 Meisjes C3 - Zaal Kjeld Crucq De Kruitmolen
17:00 - 18:00 Meisjes C4 - Zaal Lars de Kubber Sportzaal Van Duyvenvoorde
17:30 - 18:45 Jongens D1 - Zaal Noa Reijnierse
Thijs den Boer
Nassaulaan
17:30 - 18:45 Trainingsgroep JE8 - Zaal Noa Reijnierse
Thijs den Boer
Nassaulaan
18:00 - 19:00 Meisjes A2 - Zaal Lars de Kubber Sportzaal Van Duyvenvoorde
18:45 - 19:45 Jongens B1 - Zaal Noa Reijnierse
Thijs den Boer
Nassaulaan
21:00 - 22:30 Heren 1 - Zaal Soon ja de Ruijter De Couburg
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Trainingsgroep MF/JF - Zaal Zoë Kallemein De Kruitmolen
16:00 - 17:00 Meisjes E8-1 - Zaal Zoë Kallemein De Kruitmolen
16:00 - 17:00 Meisjes E8-2 - Zaal Zoë Kallemein De Kruitmolen
16:00 - 17:00 Trainingsgroep ME6 - Zaal Zoë Kallemein De Kruitmolen
17:00 - 18:00 Meisjes B2 - Zaal Soon ja de Ruijter Nassaulaan
17:00 - 18:00 Meisjes D2 - Zaal Zoë Kallemein De Kruitmolen
18:00 - 19:00 Meisjes B1 - Zaal Soon ja de Ruijter Nassaulaan
19:00 - 20:00 Meisjes B3 - Zaal Soon ja de Ruijter Nassaulaan
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 Meisjes D3 - Zaal Alisia Windt
Zoë Kallemein
De Kruitmolen
16:30 - 17:45 Meisjes D4 - Zaal Alisia Windt
Zoë Kallemein
De Kruitmolen
17:00 - 18:15 Jongens B1 - Zaal Bram Kleine De Couburg 2/3 zaal
17:45 - 19:00 Meisjes C1 - Zaal Alisia Windt
Zoë Kallemein
De Kruitmolen
18:00 - 19:00 Meisjes D1 - Zaal Noa Reijnierse
Sanne Koops
Nassaulaan
18:15 - 19:30 Meisjes A1 - Zaal Bram Kleine De Couburg 2/3 zaal
19:00 - 20:00 Meisjes C4 - Zaal Soon ja de Ruijter Nassaulaan
20:00 - 21:00 Heren 1 - Zaal Soon ja de Ruijter Nassaulaan
21:00 - 22:00 Trimmers - Zaal Soon ja de Ruijter Nassaulaan
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 Jongens D1 - Zaal Soon ja de Ruijter De Kruitmolen
16:30 - 17:45 Trainingsgroep JE8 - Zaal Soon ja de Ruijter De Kruitmolen
17:00 - 18:15 Meisjes B3 - Zaal Noa Reijnierse De Couburg 2/3 zaal
17:00 - 18:00 Meisjes E8-1 - Zaal Emma Latuheru
Jip Kallemein
Kyra Koenders
Lot Kallemein
Myrthe Latuheru
Rozan Aertssen
Sportzaal Van Duyvenvoorde
17:00 - 18:00 Trainingsgroep ME6 - Zaal Emma Latuheru
Jip Kallemein
Kyra Koenders
Lot Kallemein
Myrthe Latuheru
Rozan Aertssen
Sportzaal Van Duyvenvoorde
17:45 - 19:00 Meisjes C2 - Zaal Soon ja de Ruijter De Kruitmolen
17:45 - 19:00 Meisjes C3 - Zaal Soon ja de Ruijter De Kruitmolen
18:00 - 19:00 Meisjes E8-2 - Zaal Emma Latuheru
Jip Kallemein
Kyra Koenders
Lot Kallemein
Myrthe Latuheru
Rozan Aertssen
Sportzaal Van Duyvenvoorde
18:15 - 19:30 Meisjes D2 - Zaal Dirk Jan de Vlieger De Couburg 2/3 zaal
19:00 - 20:00 Meisjes B1 - Zaal Soon ja de Ruijter De Kruitmolen
20:00 - 21:30 Meisjes A2 - Zaal Soon ja de Ruijter De Kruitmolen
20:00 - 21:30 Meisjes B2 - Zaal Soon ja de Ruijter De Kruitmolen